Pokaż wyniki

Swetry i swetry

Mamy szeroką gamę swetrów i swetrów, które są odpowiednie dla różnych warunków pogodowych, dzięki czemu można kontynuować pracę komfortowo i ciepło. Nasze swetry i swetry są zgodne z różnymi normami EN, są one opisane w odniesieniu do konkretnego produktu.
Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
281 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
281 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Swetry

Sweter powinien wygodnie leżeć, a przede wszystkim nie przeszkadzać w pracy. Posiadamy różne rodzaje swetrów w różnych modelach i kolorach, które możesz zamówić w identyfikacji wizualnej swojej firmy. Nasze swetry są dostępne w różnych modelach, takich jak swetry z okrągłym dekoltem, kołnierzykiem polo lub zamkiem błyskawicznym. Ale trafiłeś również we właściwe miejsce, oferując swetry z polaru, swetry polo, swetry z kapturem i swetry sternikowe. Nasza oferta swetrów obejmuje swetry znanych marek, takich jak M-Wear, Blåkläder i Santino. Nasze swetry są generalnie unisex, ale mamy również modele damskie.

Sweter roboczy

Materiał jest najważniejszy dla pracującego swetra. Sweter roboczy wykonany z bawełny przyczynia się do komfortu noszenia i zapobiega elektryczności statycznej. Poliester jest znowu bardziej wytrzymały. Wykonaliśmy również swetry robocze z kombinacji bawełny i poliestru oraz tkaniny frotte. Ponadto oferujemy różne swetry robocze z materiałami odblaskowymi, dzięki czemu jesteś bardziej widoczny, zgodnie ze standardem EN ISO 20471. Mamy również swetry spełniające normy IEC 61482-1-2 / EN ISO 11612 / EN 1149-5. Innymi słowy, mamy działające swetry, które są ognioodporne i chronią przed ciepłem i płomieniami oraz zgodnie z wymogami odzieży roboczej o właściwościach elektrostatycznych. IEC 61482 oznacza ochronę przed zagrożeniami termicznymi łuku elektrycznego, zgodnie z testem BOX.

Drukowanie swetrów roboczych

Nasze swetry robocze nadają się zatem do wszystkich czynności, od regularnej pracy po czynności, w których swetry robocze muszą spełniać określone normy EN. Bez względu na wybrany styl pracy, możesz łatwo dostosować koszulki robocze do tożsamości firmy. Nasz asortyment zawiera różne kolory roboczych swetrów i możesz mieć swoje swetry robocze wydrukowane u nas. Na swetrach roboczych jest dość miejsca na slogan, ale możliwe jest również logo firmy lub tekst. Skontaktuj się z nami, aby wydrukować swetry robocze.