Pokaż wyniki

Spodnie

Szeroka gama spodni roboczych dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Posiadamy odpowiednie spodnie robocze do wszystkich prac; mamy jeansowe spodnie robocze, spodnie robocze z ochraniaczami na kolana lub spodnie ognioodporne. Krótko mówiąc, wszystkie profesjonalne spodnie robocze, które kręcą się wokół komfortu i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
630 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
630 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Spodnie robocze

W naszej ofercie znajdują się różne spodnie robocze, takie jak nasze standardowe spodnie robocze, które chronią przed brudem i farbą. Na letnie miesiące mamy krótkie spodnie robocze, od krótkich po odblaskowe szorty i spodnie robocze z różnymi kieszeniami. W naszej ofercie znajdują się również spodnie robocze o właściwościach trudnopalnych oraz spodnie robocze nieprzepuszczające wody, np. Do pracy w deszczu.

Oznacz spodnie robocze

Spodnie robocze są wykonane głównie z poliestru, bawełny lub probanu. Poliestrowe spodnie robocze noszą się wolniej i są łatwe do czyszczenia. Bawełna znana jest ze swojego komfortu noszenia i dobrze wchłania wilgoć. Proban ma właściwości uniepalniania bawełny. Kieszenie na kolanach spodni roboczych są wykonane z wytrzymałego materiału: Cordury®. Dostarczamy różne spodnie robocze znanych i sprawdzonych marek, takich jak HAVEP, Majestic, Sioen i Wrangler.

Męskie spodnie

W zależności od wykonywanej pracy mamy spodnie robocze z „normalnymi” kieszeniami lub dodatkowymi kieszeniami. Zapewniają one dodatkową przestrzeń do przechowywania narzędzi, dzięki czemu praca może być kontynuowana szybciej, a na przykład ołówki i tym podobne są w zasięgu ręki. Kieszenie na nakolanniki, w których można umieścić nakolanniki, są zgodne z normą EN 14404: 2004 + A1: 2010: nakolanniki do pracy w pozycji klęczącej. Ta norma ma zastosowanie tylko w połączeniu z certyfikatem kolana.

Spodnie robocze damskie

Szukasz spodni roboczych dla kobiet? Zwykłe spodnie robocze na ogół nie wyglądają tak pochlebnie, dlatego mamy również wiele spodni roboczych dla kobiet. Jako kobieta możesz pracować bezpiecznie i wygodnie, z odpowiednią ochroną, ale w spodniach roboczych specjalnie dla kobiet. Na przykład asortyment spodni roboczych dla kobiet obejmuje dżinsy i spodnie robocze z kieszeniami wzmocnionymi włóknem Cordura®. W naszej ofercie znajdują się również dziecięce spodnie robocze.