Pokaż wyniki

Koszulki

Zobacz naszą szeroką gamę koszul roboczych. Od podstawowych koszul, roboczych koszulek polo po fluorescencyjne koszule. Nasze koszule są dostępne z krótkim i długim rękawem oraz jako koszula robocza. Generalnie większość naszych koszul jest odpowiednia dla kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci. Istnieje również możliwość zadrukowania koszul u nas.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
563 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
563 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Koszulki

W naszej ofercie koszulek zawsze znajdzie się odpowiednia koszula dla Twojej firmy i działalności. Muszą zawsze spełniać wymagania, takie jak wygląd, ale chyba ważniejsze: komfort. Koszule są noszone przez cały dzień roboczy i dlatego muszą być wygodne. Ponadto muszą one również być wysokiej jakości, a dla wyglądu firmy nie każda koszula jest odpowiednia. Na przykład oferujemy różne typy, takie jak koszule robocze i koszulki polo. Posiadamy również koszule termiczne. Nasza bielizna Viloft zapewnia doskonały komfort noszenia i wygodę na skórze. Ponadto, ta koszula nie powoduje niepokojącego rozwoju zapachu. Ponadto te koszulki są oddychające i mają właściwości regulujące wilgoć.

Drukowanie na koszulkach

Ponadto oferujemy możliwość nadruku koszulek. Można to zrobić za pomocą logo lub tekstu, lub jednego i drugiego. W ten sposób Twoi pracownicy mogą jeszcze lepiej promować firmę i jest jasne, z której firmy są; w ten sposób możemy zapewnić, że koszule są całkowicie zgodne z identyfikacją firmy. Na przykład koszule i personel są reprezentatywne, rozpoznawalne i wzbudzają zaufanie klienta.

Koszule robocze

Ponadto nasz asortyment obejmuje koszule robocze o jakości ognioodpornej, które nie giną podczas prania koszulki. Nasza oferta obejmuje również koszulę roboczą Sioen, która zawiera stały efekt antybakteryjny, który zwalcza nieprzyjemne zapachy. Ponadto, niektóre koszule robocze są z natury ognioodporne i antystatyczne. Pod każdą koszulą roboczą określa się, czy spełnia ona określone standardy i standardy. Takich jak standard IEC 61340: ochrona elementów elektronicznych przed zjawiskami elektrostatycznymi.

Koszula robocza

Nasze koszule są odpowiednie do noszenia jako odzież wierzchnia, ale nasza oferta obejmuje także koszule robocze, które nadają się pod koszulki. Lub z bardzo ciepłą temperaturą jako odzieży wierzchniej.