Pokaż wyniki

Koszule

Szeroka gama roboczych koszulek, krótka iz długimi rękawami. Koszule dobrej jakości, które są reprezentatywne, ale mogą również pobić. Wykonany z wygodnej bawełny lub bawełny i poliestru. Z wszystkimi koszulami roboczymi można je również wydrukować. Koszula jest zawsze dobrze ubrana, ale możesz wybrać, czy chcesz mieć wygląd paznokci, czy czystą białą koszulę.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
21 produkt (y)
21 produkt (y)

Koszule

Nasze koszule są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu, dla budownictwa, przemysłu, handlu detalicznego i nie tylko. Nasze koszule są modne, ale zaprojektowane z funkcjonalnego punktu widzenia. W naszych koszulach łączymy bezpieczną i schludną odzież. Mamy również casualowe koszule w kolorze niebieskim. Wszystkie nasze koszule mają kieszeń na piersi i guziki. Łatwe do przechowywania rzeczy. Niektóre koszule w naszej ofercie mają również oddzielną kieszeń na telefon komórkowy.

Koszula robocza

Nasze koszule robocze nadają się w godzinach pracy, ale także w czasie wolnym. Mamy również koszule robocze z przedłużonym tyłem i koszulki, które zostały wcześniej poddane obkurczaniu. Kolor koszulki jest decydujący dla wyglądu, biały jest często dla biznesu, jasnoniebieski, ale to jest już postrzegane jako mniej rygorystyczne. Tak więc możemy mieć wydrukowaną koszulkę roboczą z logo firmy, tekstem lub jednym i drugim. Posiadamy również koszulki certyfikowane zgodnie z EN ISO 11612 i EN 1149-5. EN ISO 11612 oznacza, że ​​koszulka robocza chroni przed ciepłem i płomieniami. Norma EN 1149-5 opisuje wymagania, które mają zastosowanie do właściwości elektrostatycznych, jakie muszą posiadać koszulki w środowisku, w którym istnieje ryzyko nagłego wyładowania ładunków elektrostatycznych.

Koszula robocza z krótkim rękawem

Długość rękawa: koszule robocze z krótkim rękawem i długimi rękawami. W letnich temperaturach przyjemniej jest nosić koszulę roboczą z krótkim rękawem, więc nadal dobrze wyglądasz, ale temperatura na zewnątrz. Te same koszule robocze firmy Havep są dostępne zarówno w krótkich, jak i długich rękawach. Co więcej, koszule robocze mają dopasowane lub obszerne dopasowanie, z dobrą swobodą ruchów.