Pokaż wyniki

Kamizelki

Nasza gama kamizelek składa się z różnych kamizelek, aby móc optymalnie pracować podczas pracy. Zobacz tutaj naszą szeroką gamę kamizelek, od kamizelek drogowych o wysokiej widoczności po kamizelki ratunkowe zgodnie ze standardem EN ISO 12402 dla urządzeń pływających. Nasza oferta kamizelek obejmuje również kamizelki fajne.
Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
44 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
44 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2

Kamizelki

Nasze kamizelki są wyjątkowe, aby ułatwić pracę podczas pracy. Nasze fajne kamizelki pomagają optymalnie wykonywać pracę w niskich temperaturach, utrzymywać ciepło i zwiększać wytrzymałość na zimno. Nasze osobiste materiały napędowe są odpowiednie dla określonej grupy użytkowników, patrz poniżej, jak to działa. Ponadto oferujemy różne kamizelki drogowe o wysokiej widoczności.

Kamizelki ratunkowe

Norma EN ISO 12402 składa się z czterech różnych standardów. Normy dotyczą kamizelek ratunkowych i urządzeń do pływania, z których każdy opisuje rodzaj kamizelki ratunkowej, która jest odpowiednia dla określonej grupy użytkowników.

  • EN ISO 12402-5: Kamizelki ratunkowe 2006 (poziom 50)

Pływalność nie większa niż 50 Newton. Odpowiedni tylko dla dobrych pływaków, którzy przebywają w chronionej wodzie. Nie jest bezpieczny z utratą przytomności. Odpowiedni dla osób od 40 kg.

  • EN ISO 12402-4: Kamizelki ratunkowe 2006 (poziom 100)

Pływalność nie większa niż 100 Newton. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci, które potrafią pływać i przebywają na wodzie śródlądowej lub chronionej. Te rozpinane swetry są bezpieczne i nie tracą przytomności, w zależności od noszenia ubrań.

  • EN ISO 12402-3: Kamizelki ratunkowe 2006 (poziom 150)

Pływalność nie większa niż 150 Newton. Nadaje się zarówno dla pływaków, jak i osób nie umiejących pływać. Kamizelka jest bezpieczna w przypadku utraty przytomności we wszystkich okolicznościach. Podczas noszenia ciężkich, wodoodpornych ubrań, bezpiecznie ogranicza utratę przytomności.

  • EN ISO 12402-2: Kamizelki ratunkowe 2006 (poziom 275)

Pływalność nie większa niż 275 Newton. Odpowiedni zarówno dla pływaków, jak i osób nie umiejących pływać na otwartym morzu iw ekstremalnych warunkach pogodowych. Ta kamizelka jest również odpowiednia dla osób noszących ciężkie, nieprzemakalne ubrania i jest całkowicie bezpieczna z utratą przytomności w prawie każdych warunkach pogodowych.

Kamizelki drogowe

Nasz asortyment kamizelek drogowych zawiera różne kamizelki z dekoltem w serek, w kolorach żółto-pomarańczowym. I w rozmiarach S do 4XL. Posiadamy również kamizelkę drogową dla dzieci. Dla dzieci od 3 do lat włącznie 14. Ta kamizelka jest zgodna z normą EN 1150: odzież ochronną o wysokiej widoczności do użytku nieprofesjonalnego.