Pokaż wyniki

Terry

Terry absorbuje więcej wilgoci niż zwykłe szmaty do polerowania bawełny. Te szmaty służą do suszenia powierzchni. Kondensat można usunąć wraz z nim, ale także olej lub inne substancje. Biała jakość gwarantuje, że widzisz, gdzie szmaty są brudne. Dzięki kolorowym frotom widać to mniej dobrze.

Szmatki z polerowania frotte są miękkie i nadają się do polerowania, ale mogą również bardzo dobrze wchłaniać substancje.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?

Żadne produkty nie pasują do wyboru.

Szmatki z frotte

Szmatki do polerowania wykonane z frotte wykonane są ze starej i wypranej tkaniny frotte. Idealne do miejsc pracy o dużym zanieczyszczeniu, ponieważ mają wysoką wytrzymałość na rozciąganie i wysoką chłonność. Szmatki do polerowania frotte mają również solidną jakość i dzięki tym właściwościom mogą czyścić najcięższy brud. Mogą dobrze wchłaniać płyny i oczyszczać delikatną pracę mechaniczną.

Szmatka z frotte

Szmatki z frotte są wielokrotnego użytku i dostępne w kolorze białym i kolorowym. Dzięki białym szmatom z frotte, lepiej widzieć, że wchłaniają brud i gdy są zbyt brudne, aby można je było użyć. Ale kolorowe szmaty frotte nie działają lepiej ze względu na kolor. Kolorowe frotte są znacznie bardziej dostępne i dostępne do produkcji szmat niż białe. Tkaniny frotte są zatem odporne na kolor i nie wydzielają się.

Białe szmaty z frotte

Oprócz wchłaniania substancji i cieczy, białe szmaty frotte mogą być również przydatne do wykrywania wycieków oleju. Można je łatwo umieścić pod maszyną, a wtedy automatycznie zobaczysz, czy jakiekolwiek krople oleju dostaną się na frotte. Nadaje się do różnych warsztatów z różnych branż i może być używany do różnych prac związanych z czyszczeniem.