Pokaż wyniki

Jasno zabarwiona bawełna

Jasno zabarwione szmatki pomagają pracować czysto, co jest idealne na przykład w warsztatach samochodowych, firmach montażowych, stolarzy itp. Jest to idealna alternatywa dla czyszczenia papieru.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
1 produkt (y)
1 produkt (y)

Jasne, bawełniane szmaty do polerowania

Jasne bawełniane szmaty do czyszczenia są wykonane z odzieży, której nie można już nosić, na przykład sprane i poddane recyklingowi koszulki polo. Ale także cienkie T-shirty i dresy. Dzięki temu, że można z tego zrobić jasne bawełniane czyściwa, są miękkie i dobrze wchłaniają olej i wodę. Dlatego jasne szmaty bawełniane dobrze sprawdzają się w przemyśle, ale także w firmach malarskich, montażowych i drukarniach. Ponadto są oczywiście wolne od guzików, zamków itp., Dzięki czemu nie pozostawiają żadnych zarysowań.

Lekko zabarwione szmaty

W tej kategorii znajdziesz bawełniane szmaty w jasnym kolorze, zwane także lekko zabarwionymi szmatami do polerowania. Tutaj szmaty są sortowane według kolorów, a jaśniejsze kolory są reprezentowane w tej kategorii. Jasne szmaty do polerowania znane są ze zdolności wchłaniania dużej ilości płynu. Kolorowe szmaty czyszczące są dostępne w pudełkach o wadze 10 i workach o masie 10 lub kilogramie 25. Lekko zabarwione szmaty do polerowania są odporne na kolor i nie wydzielają się i dobrze nadają się do grubych zabrudzeń.