Ciemna bawełna

Ciemne bawełniane szmaty do polerowania wchłaniają równie dobrze jak jasne szmatki do czyszczenia. Kiedy szmata jest brudna, nie widać tego, może to być wadą. Te szmatki do czyszczenia są znacznie tańsze. Dzieje się tak, ponieważ w obiegu jest po prostu więcej ciemnych ubrań niż w pastelowych kolorach.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
1 produkt (y)
1 produkt (y)

Kolorowe szmaty do polerowania

Kolorowe szmaty do polerowania mają taką samą chłonność jak białe lub lekkie szmaty do polerowania. Ogólnie rzecz biorąc, kolorowe szmaty do polerowania są często używane do ciężkich i bardzo zanieczyszczonych prac. Kolorowe szmaty do polerowania są idealne, gdy kolor nie ma znaczenia, a tkaniny i tak stają się bardzo brudne podczas czyszczenia środowiska pracy, takiego jak pomieszczenia i maszyny. Są także ekonomicznie odpowiedzialni, ponieważ mogą być wypłukane i ponownie użyte kilka razy.

Ciemne bawełniane szmaty do polerowania

W przypadku ciemnych, bawełnianych szmatek do czyszczenia nie jest jasne, co usunąłeś z brudu podczas szczotkowania / wycierania. Podczas pracy z rozpuszczalnikami zaleca się stosowanie białych szmatek do polerowania, ponieważ szmatki do ciemnej bawełny mogą mieć tkaniny syntetyczne i nadruki na kolor. Ze względu na chemiczne działanie rozpuszczalnika szmatką, kolor może zostać uwolniony. Największą zaletą ścierek z ciemnej bawełny jest to, że mają czarną jakość i mogą być używane również do cięższego czyszczenia. Są również wielokrotnego użytku.