Biała bawełna

Białe szmaty bawełniane są idealne do wykańczania parkietu, drewna lub innych materiałów, gdzie rag żadne smugi lub zabrudzenia mogą odejść. Bawełna pochłania resztki kleju i widać, czy szmatka jest brudna, czy nie.

Nasze białe bawełniane szmaty czyszczące są dostępne w kilogramach 10 lub 25.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
1 produkt (y)
1 produkt (y)

Białe bawełniane szmaty

Największą zaletą białych szmat bawełnianych jest to, że nie wydzielają koloru i można łatwo sprawdzić, czy czyszczona powierzchnia jest czysta. Z higienicznego punktu widzenia często używa się białych bawełnianych szmat. Podczas pracy z rozpuszczalnikami zalecamy używanie białych bawełnianych szmat, ponieważ nie będą one tracić koloru, który mógłby zostać uwolniony przez rozpuszczalnik. Kolejną zaletą białych szmat bawełnianych jest to, że można ich używać kilka razy, dzięki czemu dbasz również o środowisko.

Biała bawełna

Białe bawełniane szmaty nadają się również do pochłaniania tłuszczu i wilgoci, dzięki czemu doskonale nadają się do warsztatów takich jak garaże, drobny metal, elektronika i inne. Białe bawełniane szmaty są również wyjątkowo odpowiednie do wysyłki. Bawełna jest silną substancją. Nasze białe szmatki do czyszczenia bawełny są pakowane w pudełko dozujące lub w torebkę. Dostępne w kilogramach 10 lub 25. Ponieważ białe bawełniane szmaty są w pudełku, niewykorzystane szmaty pozostają czyste.

Białe bawełniane szmaty do polerowania

Białe bawełniane szmaty do czyszczenia są wykonane z odzieży, której nie można już nosić i mogą być używane do zwykłego i dokładnego czyszczenia i polerowania. Pomyśl o tkaninach wypranych i pochodzących z recyklingu, takich jak bawełniane koszule. Białe bawełniane szmaty są dobre do polerowania gładkich powierzchni, takich jak samochody, lub do czyszczenia drobnych mechaników. Ale białe bawełniane szmaty są również idealne do końcowego wykończenia drewna lub innych materiałów, gdzie nie mogą pozostać smugi ani brud. Bawełna dobrze wchłania pozostałości kleju.