Pokaż wyniki

Czyszczenie szmat

Szmaty do polerowania są dostępne w różnych materiałach. Bawełniane szmaty pochłaniają olej i wodę, poliester nie. W ciemnych szmatach nie widać, że są już brudne. Są idealne do prac konserwacyjnych lub do czyszczenia oleju. Jasne szmaty pomagają pracować czysto, idealne na przykład do warsztatów, zakładów montażowych, stolarzy itp.

Biała cienka bawełna jest idealna do parkietu i innych zastosowań dla doskonałego wykończenia. Nie jesteś pewien, który rodzaj szmat czyszczących najlepiej pasuje do twojej aplikacji? Chętnie udzielimy ci porady.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
3 produkt (y)
3 produkt (y)

Czyszczenie szmat

Szmaty do polerowania z naszej oferty wykonane są z bawełny, poliestru i tkaniny frotte. W zależności od czyszczenia można wybrać żądaną tkaninę i kolor. Za pomocą naszych szmatek do czyszczenia można wchłonąć pewne substancje, ale czasami szmatka do czyszczenia nie wystarcza do tego. Dlatego nasz asortyment zawiera również kilka absorbery. Ściereczki czyszczące są dobrą alternatywą dla czyszczenia papieru. W przypadku pracy z rozpuszczalnikami zalecamy stosowanie białych szmat do polerowania, ponieważ nie mogą one oddawać koloru.

Ściereczki do czyszczenia

Wycieraczki z frotte pochłaniają więcej wilgoci niż tkaniny bawełniane. Zaletą ściereczek, które są białe, jest to, że lepiej widać, gdy szmatka do polerowania jest zabrudzona i jesteś gotowy na czystą lub nową ściereczkę do czyszczenia. Ciemne wycieraczki pochłaniają równie dobrze jak lekkie lub białe wycieraczki. Są tańsze, ponieważ w obiegu jest więcej ciemnych ubrań. Białe bawełniane tkaniny są idealne do wykańczania parkietu lub innych materiałów, w których nie pozostawiają smug ani brudu. Bawełna pochłania brud lub klej.

Wycieranie szmat

Ściereczka do czyszczenia może być kilkakrotnie używana podczas pracy. Nasze ścierki czyszczące są wyjątkowo odpowiednie do polerowania czegoś lub, na przykład, czyszczenia kanałów powietrznych w środowisku pracy, takim jak szpital. Grubsze ściereczki do wycierania nadają się do usuwania tłuszczu i oleju. Szmaty do czyszczenia są dostępne w workach i pudełkach. Pudełka są łatwe w użyciu i mają otwór ułatwiający chwycenie ściereczek do czyszczenia.