Tymczasowo oferujemy tylko produkty online, dla których możemy zagwarantować stan magazynowy. W przypadku innych produktów (ochrona dróg oddechowych, głowy, oczu i twarzy) prosimy o kontakt na e-mail lub telefon. 

System zarządzania odzieżą

Chcemy, aby wszystko było jak najbardziej przejrzyste i proste dla Ciebie jako klienta. Dlatego mamy bezpłatny system zarządzania odzieżą (KMS), w którym masz jasny przegląd naszego asortymentu, budżetu i związanych z nim cen. W ten sposób zamawianie i zarządzanie zapasami ŚOI sprowadza się do prostego procesu. Jest to bezpłatna usługa, którą oferujemy, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Po prostu zamów swoje ŚOI

Jako organizacja możesz korzystać z naszego KMS. Możesz dostosować swoją stronę do własnej organizacji, aby była rozpoznawalna w organizacji. Ponadto możesz założyć własne ŚOI, aby Twoi pracownicy nie zgubili się już w naszej szerokiej ofercie i zamówić odpowiednie ŚOI dla Twojej organizacji. Wszyscy Twoi pracownicy mogą łatwo zalogować się i zamówić nowe ŚOI z domu. Jako organizacja możesz ustalić budżet i pilnować porządku. KMS został opracowany w celu uproszczenia procesu składania zamówień i zapewnienia jego aktualności. W ten sposób przyspiesza się proces zamawiania, produkcji i dostawy.

Wszystkie zamówienia w przeglądzie

Wszystkie dane pracowników są bezpiecznie przechowywane w naszym KMS. Tylko Ty jako organizacja i Twój pracownik możecie wyświetlać te dane. Nawet rozmiary pracownika można wprowadzić z wyprzedzeniem, dzięki czemu zamówienie PPE zajmie jeszcze mniej czasu. Pracownik może składać zamówienia indywidualnie, ale możesz również składać zamówienia zbiorcze jako organizacja. W prosty i przejrzysty sposób można zobaczyć, co zostało zamówione, jakie są koszty i czy mieści się to w budżecie. W ten sposób bez dużego obciążenia można wyraźnie zobaczyć, ile budżetu przeznacza się na PPE.

Wyczyść raporty

Zamówienia nie muszą już być przekazywane telefonicznie lub nie są przekazywane z Excela lub innego systemu, wszystkie można przeglądać osobno dla każdego pracownika i przeglądu całej organizacji. Jest to bardziej zorganizowane pod względem administracyjnym, ale ta metoda jest również mniej podatna na błędy. KMS oferuje możliwość przeglądania dobrze zorganizowanych raportów. W ten sposób możesz łatwo sprawdzić, gdzie jest konsumpcja w Twojej organizacji i kiedy jest ona zamawiana.

KMS dla Twojej organizacji?

Ciekawi Cię możliwości Twojej organizacji? Aby Twoja 24 godzina dziennie, 7 dni w tygodniu może dokonywać zamówień. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią Ci powiem. Można to zrobić, dzwoniąc 0473 - 55 98 47 lub wyślij e-mail na adres [email chroniony].