Tymczasowo oferujemy tylko produkty online, dla których możemy zagwarantować stan magazynowy. W przypadku innych produktów (ochrona dróg oddechowych, głowy, oczu i twarzy) prosimy o kontakt na e-mail lub telefon. 

Link OCI

Więcej informacji na temat zamówień zakupu i uprościć proces? Następnie użyj naszego linku OCI. Dzięki temu możesz przeglądać i zamawiać swoją ofertę online za pośrednictwem własnego systemu ERP, a zamówienie zostanie umieszczone w twoim własnym systemie zakupów.

Operacja OCI link

Link OCI to techniczny link do Twojego systemu zakupów. Za pomocą tego linku możesz łatwo wyszukiwać i zamawiać produkty, korzystając z odpowiednich cen i wszystkich niezbędnych informacji. Jak tylko zamówienie jest kompletne i znajduje się w koszyku, zamówienie nie jest wysyłane bezpośrednio do nas, ale jest dostarczane do twojego własnego systemu ERP w celu weryfikacji. Po zatwierdzeniu zamówienie zostanie nam zwrócone, a my je przetworzymy.

Zalety OCI link

Link zapewnia, że ​​nie musisz już ręcznie wprowadzać danych artykułu i zawsze masz informacje o dostępności naszych ŚOI. Masz również wgląd w naszą obszerną bazę artykułów i zawsze widzisz aktualne ceny. Uwzględniamy nasze ustalenia cenowe, a ceny są zawsze aktualne. Dzięki naszemu linkowi OCI zakupy są zautomatyzowane, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Ponadto łącze OCI oferuje również możliwość otrzymywania i przetwarzania cyfrowych listów przewozowych i faktur.

Bardziej efektywny proces zamawiania

Pracując w ten sposób, powstaje wydajniejsza procedura zamawiania. Jeśli ŚOI są regularnie zamawiane u nas, może to zająć dużo czasu, prosząc o wycenę, a następnie umieszczając ją we własnym systemie. Zamawianie online jest bardzo łatwe dzięki linkowi OCI. Możesz w łatwy sposób wybrać ŚOI na naszej stronie internetowej, zamówienie zostanie umieszczone w Twoim systemie zakupowym i po Twojej akceptacji zostanie do nas zwrócone. Link oferuje również możliwość stworzenia listy zamówień z ulubionymi produktami, które możesz zamówić za jednym razem.

Czy chciałbyś także prosty sposób na złożenie zamówienia za pośrednictwem naszej strony? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc 0473 - 55 98 47 lub wyślij e-mail na adres [email chroniony].