Pokaż wyniki

Pierwsza pomoc - CEDERROTH

Niestety, oprócz wszystkich środków ochrony osobistej i środków bezpieczeństwa, zawsze istnieje ryzyko wypadku. Konieczne jest zawsze zdarzenie, w którym konieczna jest pierwsza pomoc na wypadek (pierwsza pomoc). Zgodnie z ustawą o warunkach pracy, firma jest zobowiązana do podjęcia środków w zakresie służb ratowniczych przedsiębiorstwa, a pierwsza pomoc jest tego częścią. Pomyśl o plastry, bandaże i prysznice oko / twarz.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
27 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
27 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2

Rzeczy pierwszej pomocy

Nikt nie chce być pozostawiony z pustymi rękami w wypadku. Odpowiednio dobrymi środkami i odpowiednią wiedzą można szybko działać na stanowisku pracy, a komuś można pomóc. Czas jest kosztowny w wypadkach, aw niektórych przypadkach liczy się każda sekunda, dlatego ważne jest posiadanie w firmie odpowiedniej pomocy pierwszej pomocy. Produkty w tej kategorii są niezbędne w każdej firmie, na przykład podstawowe przedmioty, takie jak łaty do prysznica na oko / twarz. Wszystko dla bezpieczeństwa.

Pierwsza pomoc

Pozycje pierwszej pomocy mogą być konieczne w przypadku nagłego zaburzenia w stanie zdrowia w wyniku wypadku, choroby, grożącego utonięciu, ale także w przypadku narażenia na szkodliwe wpływy. Zanim karetka pojawi się w razie wypadku, minie trochę czasu, a z czasem może wystąpić więcej uszkodzeń. Dlatego ważne jest, aby działania zostały podjęte natychmiast w pierwszych sekundach, a pierwsza pomoc udzielana jest na miejscu tak szybko, jak to możliwe.

Walizka BHV

Inną nazwą pierwszej pomocy / walizki jest walizka BHV. Jest to obowiązkowe dla firm. Ten przypadek jest podzielony na moduły, dzięki czemu potrzebny materiał można szybko znaleźć. Walizka BHV jest używana przez osoby, które ukończyły kurs pierwszej pomocy lub BHV. Mamy inną pomoc w udzielaniu pierwszej pomocy garderobytakie jak ciężarówki lub BHV. Ta walizka jest zapieczętowana, aby wszyscy w sklepie wiedzieli, że w tym przypadku nic nie brakuje. Zaleca się sprawdzenie walizki co roku pod kątem trwałości produktów, ale nie jest to obowiązkowe. Większość opatrunków ma trwałość około 4 lat.