Pokaż wyniki

Odporny na zimno

Jeśli dużo pracy wykonujesz rękami w zimnym otoczeniu, ważne jest, aby używać prawego ramienia i ochrony dłoni. Ta nieco prostsza rękawica termiczna już oferuje dobre rozwiązanie, ale nasza oferta obejmuje również rękawice zimowe, które spełniają warunki ekstremalnie zimne.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
59 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
59 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zimowe rękawiczki

W naszej ofercie znajdują się również zimowe rękawice robocze, które doskonale nadają się do pracy w niskich temperaturach. Tak ekstremalne, że niektóre zimowe rękawice robocze zapewniają ochronę przed -50 ° C. Są one zgodne z normą europejską 511: 2006. Norma ta dotyczy rękawic, które chronią dłonie przed przewodzeniem i kontaktem z zimnem do -50 ° C. Ochrona przed zimnem jest oznaczona piktogramem, po którym następuje seria trzech poziomów wydajności odnoszących się do określonych właściwości ochronnych.

A - Przewodzenie na zimno

B - Kontakt na zimno

C - Test penetracji wody

0 1 2 3 4
A. Prowadzenie przeziębienia Termiczne Izolacja ITR m². C ° / W
I <0,10 0,10 0,15 0,22 0,30 <I
B. Kontakt przeziębieniowy Termiczne rezystancja R w m². C ° / W
R <0,025 0,025 0,05 0,1 0,15 <R
C. Test penetracji wody
Nie udało się Przeszedł - - -

Wszystkie te rękawice muszą osiągnąć co najmniej poziom wydajności 1 w zakresie odporności na ścieranie i rozdarcie. „0” oznacza, że ​​poziom 1 nie został osiągnięty podczas testu. „X” oznacza, że ​​test nie został wykonany lub nie jest możliwy.

Zimowe rękawice robocze

Rękawice termiczne są dostępne w różnych wersjach, takich jak wewnętrzna podszewka i powłoka o specyficznych właściwościach zewnętrznych. Popularne wkładki zawierają akryl i poliamid. Chronią one twoje ręce przed zimnem, dzięki czemu możesz kontynuować pracę wygodnie i ciepło. Ponadto posiadamy kilka zimowych rękawic roboczych, które chronią dłonie przed zimnem, dobrze izolują i są wodoodporne.

Rękawice odporne na zimno

Jak opisano powyżej, norma EN 511: 2006 jest jednym z najważniejszych standardów dotyczących pracy, w której rękawice muszą być odporne na zimno. Ponadto rękawice te mogą również chronić przed zagrożeniami mechanicznymi i / lub chemikaliami i mikroorganizmami, gdy są odporne na zimno. Na dole każdej rękawicy jest opisane, która norma EN rękawica spełnia i jak rękawica zimowa zachowuje się na poziomie wydajności, jak opisano w powyższej tabeli.