Pokaż wyniki

ręcznik

Zobacz nasze składane ręczniki poniżej. W naszej ofercie znajdują się ręczniki bawełniane ring-spun oraz składane papierowe ręczniki Z i CZ. Ręczniki składane w kształcie litery C są układane luźno jeden na drugim, dzięki czemu składany ręcznik wychodzi z dozownika przy każdym zakupie. Ręczniki składane w Z są składane do połowy, dzięki czemu kolejny prześcieradło jest zawsze gotowe do użycia podczas wyjmowania składanego ręcznika. Jest to higieniczne, ponieważ masz kontakt tylko ze skórą, której używasz.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
4 produkt (y)
4 produkt (y)

ręcznik

Ręczniki mogą być używane do wielu celów. Na przykład miejsce pracy można wyrzucić ręcznikiem, rozlany płyn można oczyścić, ale ręce można również czyścić lub suszyć ręcznikiem. Odwiedzający i pracownicy w miejscu pracy powinni zawsze mieć możliwość osuszenia rąk. Zmniejsza to również ryzyko chorób, infekcji i wydajności. Jest coś do powiedzenia na bawełniane ręczniki i ręczniki papierowe. Bawełniane ręczniki nie pozostawiają żadnych odpadów, ale muszą być regularnie prane. W zależności od liczby osób, które go używają. Papierowe ręczniki składane są zaprojektowane tak, aby dotykać tylko używanego ubrania.

Składany ręcznik

Dzięki naszym składanym ręcznikom można stwierdzić, że im bardziej ręcznik jest warstwowy, tym jest on miększy i tym mocniejszy. Jeśli ręcznik jest większy, używa się mniej ręczników składanych naraz. Pod każdym ręcznikiem opisano, o ile ma to zastosowanie, do którego dozownika najlepiej nadaje się, dzięki czemu można łatwo kupić odpowiednie ręczniki składane dla odpowiedniego dozownika. Składane ręczniki są łatwe w użyciu jako ściereczki do czyszczenia, chusteczki, serwetki lub do zdejmowania rąk lub do ich suszenia.

Cienka celuloza 2

Mamy również ręczniki papierowe z celulozy 2. Oznacza to, że wyprodukowano ręczniki z nową celulozą w wysokości 100%. Dwie warstwy są sklejone ze sobą, co zwiększa wytrzymałość papieru na mokro.