Pokaż wyniki

Szafarka

Dozowniki są higieniczne i łatwe w użyciu. Oferujemy szeroki wybór dozowników, takich jak dozowniki papieru i dozowniki mydła. Idealny do wieszania na ścianie w miejscach, gdzie mydło lub ręczniki muszą być w zasięgu ręki.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
35 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
35 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2

Szafarka

Dzięki dozownikowi oszczędzasz czas i zwiększasz higienę w swoim środowisku pracy. Dzięki dozownikowi uporządkujesz swoje ściereczki i papier w jednym miejscu w poręcznym dozowniku. Dozowniki są używane w prawie każdym środowisku sanitarnym, ale także na podłodze roboczej. Najbardziej znane to oczywiście dozownik mydła i dozownik papieru. Dostępne do ręczników składanych, rolek ręczników, papieru do czyszczenia, rolek midi i wielu innych. Dzięki dozownikowi codzienne materiały eksploatacyjne są starannie przechowywane, a miejsce pracy pozostaje schludne i uporządkowane.

Dozownik papieru

Właściwe połączenie dozownika i napełniania oszczędza czas konserwacji, zmniejsza ilość odpadów i zapewnia użytkownikowi końcowemu przyjemne wrażenia. Funkcjonalna konstrukcja stanowi podstawę naszych dozowników i ma na celu łatwe i intuicyjne użytkowanie, konserwację i uzupełnianie. Poniżej znajduje się przegląd dozowników, których można używać z gamą rolek papieru lub mydła, rolek toaletowych i rolek czyszczących. We wszystkich dozownikach papier wychodzi z dna dozownika, co jest bardzo higieniczne. W przeciwieństwie do dozownika ręczników, dozownik ręczników w roli jak sama nazwa wskazuje, współpracuje z rolką. Dostępna jest w opcji samodzielnego odrywania papieru rączką lub czujnikiem. Czujnik działa automatycznie, przesuwając dłoń przed czujnikiem.

Dozownik mydła

Dozowniki ręczne do użytku profesjonalnego w środowiskach przemysłowych i publicznych. Unikalna gama zamkniętych, hermetycznych dozowników nabojowych 1, 2 lub 4 litry. Do użytku z produktami do pielęgnacji skóry Deb Stoko lub produktami Swarfega w opakowaniach na wkłady. Optymalną i kontrolowaną dawkę produktu podaje się naciskając duży, łatwy w obsłudze przycisk. Nasze dozowniki mydła działają w opakowaniu typu bag-in-box ze specjalnym, odpowiednim opakowaniem uzupełniającym. Puste wkłady można wymienić w kilka sekund. Ponadto dostępny jest multidozownik na kilka rodzajów mydła. Są zamontowane na lekkiej desce i zapewniają wszystko dla czystej i zdrowej skóry w jednym miejscu.