Pokaż wyniki

Higiena

Podczas wykonywania różnych czynności, obnażona skóra jest również obciążona. Może to różnić się od lekkiego do silnego zanieczyszczenia z powodu oleju, smaru, sadzy, zanieczyszczenia mikrobiologicznego, stresu UV i spawania elektrycznego. Stosując odpowiednie środki higieny i higieny osobistej, możesz zapewnić właściwą ochronę skóry. Ponadto nasza oferta obejmuje różne produkty czyszczące, dzięki czemu można zachować higienę pracy obok higieny osobistej.
Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?
130 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
130 produkt (y)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Higiena

Produkty z naszego asortymentu do ochrony skóry przed wpływami zewnętrznymi są zróżnicowane, od środków do ochrony skóry po środki czyszczące, od dozowników mydła po papier toaletowy i absorbenty. Wszystko, aby utrzymać higienę przemysłową na wysokim poziomie. Higiena jest ważną częścią każdej firmy, niezależnie od tego, czy dotyczy środowiska pracy, czy higieny osobistej. Mając dostępne odpowiednie artykuły, środowisko nie powoduje żadnych chorób i dolegliwości zdrowotnych, a możliwości tego są ograniczone. Utrzymując wysoką higienę w miejscu pracy, środowisko, materiały, z którymi i przy których wykonywana jest praca oraz nas samych, musimy utrzymywać w czystości.

Higiena pracy

Higiena jest tak samo ważna w miejscu pracy, jak w domu. Podczas różnych czynności można pracować ze szkodliwymi i / lub toksycznymi materiałami i substancjami. Ponadto czyste środowisko pracy zapewnia zmotywowanych pracowników i zmniejsza ryzyko ryzyka. Czyste środowisko pracy zapewnia również lepszą widoczność wszelkich zagrożeń. Im więcej higieny pracy jest wykonywana, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że pracownicy zapadną na chorobę lub infekcję. Higiena pracy musi przede wszystkim zapewniać, aby substancje o niebezpiecznych właściwościach były trzymane poza miejscem pracy. W pierwszej kolejności upewnij się, że kontakt z substancjami niebezpiecznymi jest jak najbardziej ograniczony, na przykład umieść wentylator tak, aby miejsce pracy było dobrze wentylowane. Zdobądź też właściwy sygnalizacjastosowane są tablice, wskazując na przykład, że jest substancje toksyczne być obecnym.

Czyścić

Ze względów higienicznych należy oczywiście myć ręce przed jedzeniem, podobnie jak po wizycie w toalecie. Aby jednak zachować higienę przemysłową na wysokim poziomie, należy to zrobić również w przypadku rozlania niebezpiecznych substancji. Udało nam się pomóc w różnych środkach czystości w naszej ofercie, takich jak absorbery oraz ochraniacze i czyszczenie rąk. Należy pamiętać, że niektóre substancje, takie jak benzyna i rozpuszczalniki, mogą szybko wchłaniać się przez skórę i mieć szkodliwe i toksyczne działanie. Niektóre substancje, takie jak terpentyna i benzyna, odtłuszczają skórę. W rezultacie skóra zapewnia mniejszą ochronę i szybciej ryzykujesz wyprysk. Zdecydowanie odradzamy mycie rąk benzyną, terpentyną itp. Co najwyżej użyj czystej szmatki, którą zanurzysz w rozpuszczalniku, który nie jest wchłaniany przez skórę i który jak najmniej ją odtłuszcza, pomyśl o jednym z naszych środki czyszczące do rąk.