Pokaż wyniki

Absorbenty

Nasze absorbenty mają wiele zastosowań. Od zwykłej konserwacji po usuwanie niebezpiecznych chemikaliów. Absorbenty pomagają utrzymać środowisko pracy w czystości i bezpieczeństwie oraz zmniejszają szkody dla środowiska. Ponadto można uniknąć zanieczyszczenia chemicznego tymi środkami. Absorbenty są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Czytaj więcej

W czym mogę pomóc?

Odkryj wszystkie ceny natychmiast i skorzystaj z przewagi.

Nie masz konta?

Żadne produkty nie pasują do wyboru.

Absorbenty są przeznaczone do określonych prac i materiałów. Niektóre mogą być używane do ogólnej konserwacji, podczas gdy inne absorbenty są przeznaczone do usuwania oleju lub chemikaliów. Nasza szeroka gama absorbentów spełnia określone wymagania. Zobacz poniżej, co.

Pochłaniacze oleju

Mamy specjalne absorbery do pochłaniania oleju. Są hydrofobowe, co oznacza, że ​​są wodoodporne i dzięki temu są idealne do wchłaniania oleju w obszarach, w których może również występować woda.

Absorbenty przemysłowe

Absorbery przemysłowe są idealne do szybkiego, bezpiecznego i skutecznego wchłaniania oleju i innych płynów przemysłowych, takich jak smary, benzen, ale także roślinny olej spożywczy.

Absorbenty chemiczne

Idealnym rozwiązaniem do usuwania niebezpiecznych substancji są absorbenty chemiczne. Mają bardzo wysoką zdolność absorpcji i są odpowiednie do wchłaniania szerokiej gamy cieczy, w tym nawet agresywnych kwasów i zasad.

Absorbenty są dostępne w różnych typach i rozmiarach

Arkusze i rolki
Absorbery te można stosować w środowisku pracy i wokół niego. Pochłaniają nieszczelności i krople, mają bardzo wysoką chłonność i są łatwe w użyciu.

Mini kiełbaski - Poduszki
Idealny wokół przeciekającej maszyny do zatrzymywania i wchłaniania oleju i płynów obróbkowych. Posiadamy przemysłowe mini kiełbasy oraz przemysłowe kiełbasy absorpcyjne.

Zestawy do usuwania niebezpiecznych substancji
Każdy zestaw absorpcyjny (Zestaw do rozlewania) zawiera starannie dobrany dobór absorbentów do różnych celów. Te praktyczne zestawy są bardzo przydatne do szybkiego i skutecznego kontrolowania niebezpiecznych cieczy.