Tymczasowo oferujemy tylko produkty online, dla których możemy zagwarantować stan magazynowy. W przypadku innych produktów (ochrona dróg oddechowych, głowy, oczu i twarzy) prosimy o kontakt na e-mail lub telefon. 

O nas

Nasza misja:

Niech jak najwięcej osób używa odpowiednich środków ochrony indywidualnej do właściwego zastosowania. Poprawa jakości pracy w bezpiecznym środowisku pracy z poszanowaniem środowiska, jednostki i społeczeństwa.

O nas:

PBMonline.be to punkt kompleksowej obsługi dla małych i średnich firm, stowarzyszeń i władz lokalnych. Sprzedajemy tylko B2B. PBMonline.be to firma internetowa w połączeniu z osobistym kontaktem z Tobą, naszym klientem. Strona internetowa pomoże Ci dokonać właściwego wyboru, ale jeśli już złożysz zamówienie, jeśli to docenisz, z przyjemnością odwiedzimy Cię, aby pomóc Ci w zakupie ŚOI.

Martw się 

PBMonline.be chce jak najbardziej odciążyć Cię. Robimy to zgodnie z zasadą „pośpiesz się na czekanie”. Pośpiesz się, ponieważ strona internetowa połączona z naszym serwisem gwarantuje, że szybko uzyskasz potrzebne informacje. Czekaj, bo czekamy na Twoją decyzję. W praktyce oznacza to: Ty zamawiasz, PBMonline.be zajmuje się resztą i aktywnie informuje Cię o Twoim zamówieniu.