Tymczasowo oferujemy tylko produkty online, dla których możemy zagwarantować stan magazynowy. W przypadku innych produktów (ochrona dróg oddechowych, głowy, oczu i twarzy) prosimy o kontakt na e-mail lub telefon. 

Vacatures

Przedstawiciel

PBMonline.be zawsze poszukuje przedstawicieli, którzy chcą odwiedzić potencjalnych klientów i doradzić im w zakresie naszych produktów. W ten sposób każdy może wejść na miejsce pracy tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

Informacje o PBMonline.be

PBMonline.be to nasza strona internetowa poświęcona odzieży ochronnej, środkom ochrony osobistej, papierom i artykułom higienicznym, PBMonline.be jest tak skonstruowana, że ​​jest idealnym pomocnikiem w sprzedaży tych produktów w Twoim regionie. Połączenie Twoich kontaktów we własnym regionie z naszymi konkurencyjnymi cenami i osobistą obsługą to idealny sposób na szybkie uzupełnienie dochodów.

Twoja praca

Odwiedzasz potencjalnych klientów. Jesteś związany z klientem, a nie z regionem. Wspieramy Cię szkoleniem, próbkami i dbamy o dostawę towaru. Poprzez swój login masz dostęp do wszystkich zamówień swoich klientów i możesz osobiście śledzić proces od zamówienia do płatności. Co miesiąc będziesz otrzymywać status swoich obrotów oraz zrealizowaną prowizję. Nasze media społecznościowe wspierają Cię w sprzedaży za pomocą biuletynów, blogów itp. Jest to idealna opcja, aby zapłacić za te dodatki, które sprawiają, że życie jest przyjemne.

Możemy pomóc w rozpoczynaniu działalności jako drugi zawód, ponieważ mamy niezbędne doświadczenie.

Czy stałeś się entuzjastyczny? Prześlij swoje CV i motywację na adres [email chroniony].